Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін вважає звинувачення щодо допінгу пов’язаними з президентськими виборами в Росії

Президент Росії відповів на інформацію про підміну проб.

Президент РФ Володимир Путін прокоментував ситуацію з допінговим скандалом в російському спорті.

Зокрема, він відповів на звинувачення Росії в підтримці застосування допінгу і заявив, що такі підозри можуть бути пов'язані з виборами глави держави.

"Головна теза сьогодні полягає в тому, що нібито на багатьох пробірках з пробами російських спортсменів виявлені якісь сліди, як кажуть, подряпини, які можуть свідчити про те, що пробірки розкривалися, були підмінені.

Після Олімпіади в Сочі ми буквально через кілька тижнів - через два або три місяці - передали за вказівкою МОК всі ці проби в Лозанну, в сховище, по суті, під контролем ВАДА.

Що з ними там робили? Хто там дряпав або кусав їх? Ми цього не знаємо. Ось що мене турбує: Олімпіада повинна початися в лютому, а вибори у нас коли президентські? В березні. Дуже великі підозри, що це все робиться для того, щоб створити необхідну для когось обстановку невдоволення любителів спорту, спортсменів тим, що нібито держава була причетна до порушень і за це вона відповідає», - заявив Путін.

Зазначимо, нещодавно Міжнародний Олімпійський комітет позбавив медалей Олімпіади-2014 в Сочі двох російських лижників та відсторонив від змагань ще чотирьох спортсменів.

Нагадаємо, 18 липня 2016 року Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) опублікувало доповідь, в якій говориться про те, що влада Росії систематично покривала вживання допінгу своїми спортсменами під час Олімпіади в Сочі 2014 року.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції