Рабинович назвав зарплати чиновників Прем'єр-ліги

"Проспорт" все-таки спробував розібратися у скандальній ситуації з кандидатами і претендентами.

Українські футбольні пани чубляться, а Прем’єр-ліга ледь жива. Травневі вибори президента організації провалилися і тепер виконувач його обов’язків Віталій Данілов прагне нових та пропонує свою кандидатуру.

У доцільності такого кроку сумнівається один з претендентів на посаду голови Прем’єр-ліги Вадим Рабинович.

Розуміючи усю складність завдання, "Проспорт" все-таки спробував розібратися у скандальній ситуації з кандидатами і претендентами.

"Я вважаю що прем'єр ліга сьогодні нелегітимна. Ми довго ще не зберемося, оскільки Данілов буде робити все, щоб не зібралися. Таким чином він утримується в цьому кріслі", - повідомив Рабинович в екслюзивному інтерв'ю "Проспорту".

А у середу прес-конференцію провів Віталій Данілов. Вочевидь, інтерв’ю президента київського "Динамо" Ігоря Суркіса каналу "1+1" добряче запало в душу керівнику ФПЛ. Той з відповіддю не забарився.

"Я не вважаю, що я є або буду ручнім президентом, якщо мене оберуть. А пан Суркіс повинен бути більш стриманим у висловах", - зазначив Віталій Данілов.

Черговий етап багатостраждальних виборів має відбутися 1-го липня - запевнив в.о. президента Прем’єр-Ліги.

"На сьогоднішній день я розмовляв з більшістю власників клубів. Вони не проти. Це пов'язано з тим, що ФФУ на Виконкомі не прийняла ті поправки в регламент і в договір, які ми повинні були підписати", - сказав Данілов.

Але між ким обирати? Данилов – раз. Є шанси, що до кінця тижня дізнаємося імена інших. Результату процесу з нетерпінням чекає Вадим Рабинович, який уже був фаворитом виборчих перегонів .

"Данілов висуне свою кандидатуру на пост президента Прем’єр-ліги. Ще буде кілька непрохідних іноземців, щоб створити відповідний антураж . Все це смішно, протизаконно. Але я хочу подивитися на ці вибори та їх результат", - зазначив Рабинович.

Завжди відвертий і красномовний, він оперує цифрами. Пан Рабинович надав "Проспорту" ксерокопію документу, в якому розписаний бюджет Прем’єр-ліги з її витратами та окладами співробітників. Суми, на думку Рабиновича, невиправдано великі.

"Радник президента зі спортивних питань - 26 тис, спортивний директор - 43 тисячі, комерційний директор – 43 тисячі, прес-секретар – 22 тисячі – це просто божевілля якесь! Я вам прямо кажу: якщо вони скажуть, що це неправда, то я вам прямо в камеру кажу, нехай подають на мене в суд, я готовий нести відповідальність", - заявив пан Рабинович в ексклюзивному інтерв’ю "Проспорту".

Поміж усіх конфліктів і непорозумінь є одна точка зору, якої дотримуються усі учасники дискусії. Повторна передача прав Федерації футболу та Професіональній футбольній лізі стане кроком назад.

Українська Прем’єр-ліга має існувати, і не лише існувати, а й з часом стати потужним брендом.

Читайте також:

"Динамо" і "Шахтар" зіграють між собою в листопаді та у травні

Данілов: в Прем'єр-лізі немає угрупувань

Ігор Суркіс: "Динамо" буде грати в Сумах

ВідеоРабинович розповів правду про Прем'єр-лігу

ВідеоРабинович - про майбутнє Прем'єр-ліги

ВідеоРабинович назвав зарплати у Прем'єр-лізі

Залиште свій коментар