Рабинович не вірить, що в українському футболі є справедливість

Вадим Рабинович впевнений, що навіть після офіційної заяви Прем'єр-ліги щодо матчу "Арсенал" – "Динамо" , справедливість не буде відновлена.

Президент київського "Арсеналу" Вадим Рабинович прокоментував лист від Прем'єр-ліги, в якому зазначено, що дирекція організації не приймала рішення про перенесення часу початку матчу "Арсенал" – "Динамо".

- Це те, про що я говорив з першої хвилини. Я хочу сказати, що гра міченими картами завжди викривається. Я хочу процитувати вам безпрецедентну заяву делегата Федерації футболу України на матчі з "Динамо" пана Лисенчука в інтерв'ю одному зі спортивних видань. Коли йому задали конкретне питання, з ким конкретно з Прем'єр-ліги було узгоджено питання перенесення матчу, він відповів, цитую: "Дискусіями (у мене питання, якими дискусіями? - В.Р.) займався тільки Євген Арановський, який доповів, що ми повинні (повинні!) прийняти рішення на місці, що й було зроблено".

У регламенті проведення чемпіонату йдеться абсолютно інше. Якими дискусіями міг займатися суддя? Як може суддя дати вказівки інспектору матчу? Я особисто розмовляв з інспектором матчу, який сказав, що він нічого про це не знає - це чергова фальшива карта з рукава.

- В одному з інтерв'ю куратор українського суддівського корпусу П'єрлуїджі Колліна припустив, що "очевидно суддя отримав дозвіл з Прем'єр-ліги", і що вся ситуація нагадує йому гру в покер.
- Ну я вже неодноразово висловлював свою думку щодо професіоналізму Колліни. Я думаю, що зараз, коли він уже переконався, що його обманювали, і суддя діяв не за регламентом, він зробить висновки і прийме відповідне рішення. Я особисто в цьому не сумніваюся, оскільки вірю в чесність, порядність і професіоналізм цієї людини.

Що стосується карткової гри ... я в покер не граю - це занадто заумна для мене гра. У нас взагалі в Україні більше грають в "дурня". Тому поряд з "іноземними" іграми потрібно вчитися і нашим.

У будь-якому випадку, слід сказати, що ситуація для мене вражаюча! Просто по накатаній лінії з приводу будь-якої заяви "проти", "Динамо" відразу влаштовує "колективний скандал". Ну не звикли вони до критики! .. А насправді треба було просто після матчу нормально сказати, що суддя не правий, і буде покараний, що відповідає дійсності і тим документам, які ми отримали з Прем'єр-ліги.

Більше того, я дуже сподіваюся, що керівництво "Динамо" і всі ті, хто висловлювалися з цього приводу, ознайомляться з цим офіційним, я підкреслюю, листом, і як нормальні порядні люди знайдуть у собі мужність - і вибачаться. І на цьому ми закриємо це питання.

- Тепер Ви впевнені, що буде відновлена ​​справедливість?
- Звичайно, ні, - і скажу вам чому. Так уже склалося, що іноді в українській футбольній системі, навіть якщо написано зеленим, кажуть, що це червоне. Але я дуже сподіваюся, що ця ситуація як мінімум почне розставляти в нашому футболі все по місцях.

Читайте також:

Суркіс відповів Рабиновичу: грайте на задвірках

Перенесення матчу "Арсенал" - "Динамо" є правомірним

"Арсенал" вимагає переграти матч проти "Динамо"

"Динамо" вдесятьох перемогло "Арсенал" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: