Рабінович оформив купівлю "Арсеналу"

Бізнесмен заявив про свою готовність інвестувати будівництво бази клубу, а також нового стадіону.

Бізнесмен Вадим Рабінович купив 80% акцій, що належать Київській міській державній адміністрації в статутному фонді футбольного клубу "Арсенал", і поступився 3% Київміськадміністрації. Про це журналістів повідомив заступник голови Київміськадміністрації Віталій Журавській на сумісній прес-конференції з Рабіновичем.
 
Умови передачі клубу підписані, 97% статутного капіталу тепер належить Вадиму Рабіновічу, 3% - місту... платіжні доручення всі оформлені", - сказав Журавській. Проте при цьому сторони не уточнили суми операції. 

За словами Рабіновича, він зробить все можливе, щоб команда одержала своїх уболівальників і зайняла гідне місце у вищій лізі. Рабінович також відзначив, що команда потребує тренувальної бази і власного стадіону. Він підкреслив, що готовий інвестувати будівництво бази і стадіону, якщо місто виділить клубу земельну ділянку для цієї мети. 

"Дайте нам будь-яке місце – хоч за містом, - де ми за свої гроші побудуємо собі гідну базу... Дайте де завгодно нам побудувати стадіон або реконструювати його для себе", - закликав Рабінович Київміськадміністрацію. 

У свою чергу, Журавській сказав, що адміністрація вивчатиме всі можливі варіанти і сприятиме клубу. Разом з тим Рабінович відмовився назвати можливу суму щорічних інвестицій в розвиток команди. 

За словами головного тренера "Арсеналу" Олександра Заварова, на даний момент у 18 гравців команди закінчився термін контрактів. Він відзначив, що контракти з 6-7 гравцями із старого складу команди будуть продовжені, а також в клубі з'являться нові гравці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: