Рабинович пропонує дискваліфікувати стадіон "Україна"

Вадим Рабинович заявив, що потрібно боротися з напівфашистськими угрупованнями на українських стадіонах. Зокрема у Києві і Львові.

Президент київського "Арсеналу" Вадим Рабинович запропонував дискваліфікувати львівський стадіон "Україна" за публічні прояви ксенофобії західноукраїнських уболівальників. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи події з фанатами в Росії.

"На українських трибунах є "Антифа" і фашистські молодчики. Не зовсім зрозуміло, як в такій країні, як Україна, шанують фашистські угруповання - офіційно все в хрестах, нацистських знаках. Я не хочу, щоб хтось образився, але львівські вболівальники "Карпат" - останній раз лютували. Якщо вам цікаво, можна підняти записи, істерія була відзначена в протоколі голови Федерації футболу... Я думаю, що вже пора було б дискваліфікувати цей стадіон за скандування тих гасел, які лунали", - сказав Рабинович.

"Я думаю, й київському "Динамо" є сенс попрацювати зі своїми вболівальниками. Ті скандування, які йдуть з трибуни "Динамо", - вимагають якого-небудь рішення. Це має робити і Федерація футболу, і правоохоронні органи", - зазначив Рабинович.

"Ось якщо б позбавили стадіон права проводити два-три матчі - відразу б виник прецедент. Для того, щоб не повторювалися московські події в Україні, не треба чекати, поки вийдуть на вулицю напівфашистські угруповання, в тому числі уболівальників. Є записи того, що відбувається на трибунах, можна нормально провести правову оцінку того, що там відбувається, що чути з трибун цих двох стадіонів.

Якщо сьогодні превентивні заходи будуть робитися, тоді ми не прийдемо до московської ситуації. Що це за футбол, коли стоїть трибуна, голі вболівальники починають скандувати нацистські гасла? Не потрібно зростання числа уболівальників за рахунок напівфашистських угруповань, краще нехай буде порожня трибуна. Сьогодні це можна зупинити, але я не бачу реакції держави на це", - резюмував Рабинович.

Читайте також:

Хвиля насильства в Москві дійшла до школи: хлопчик з ножем накинувся на учня-кавказця

Путін висловився щодо ксенофобії в Росії: потрібно "воювати з радикалами"

У Москві група кавказців побила міліціонерів

Кадиров: жоден чеченець не брав участь у московських заворушеннях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: