Рабинович вимагає припинити цирк в українському футболі

Вадим Рабинович звернув увагу президентів клубів Прем'єр-ліги на проблеми вітчизняного клубного футболу.

Президент київського "Арсеналу" Вадим Рабинович написав відкритий лист президентам клубів української Прем'єр-ліги, в якому звернув увагу на проблеми українського клубного футболу.

"Сьогодні в черговий раз замість вирішення ключових питань розвитку українського футболу на загальних зборах президентів клубів Прем'єр-ліги чиновники ПЛ запропонували нам методом "факсового опитування" визначити плани на 2011-2012 (!!!?) роки.

Пропонується по факсу визначити стратегічні моменти не тільки плану-календаря на цілий сезон, а й провести заочні кадрові призначення від ПЛ в новостворену Палату вирішення спорів.

Причому, в якості однієї з кандидатур, якої від імені Прем'єр-ліги належить вирішувати найважливіші питання, є юна випускниця Київського національного університету внутрішніх справ (випуск 2010 року) і курсів іноземних мов юрисконсульт Соболєва Христина Юріївна. Невже ця кандидатура - єдиний гідний представник ПЛ, який може вирішити найскладніші проблеми, що виникають в українському футболі?

Діяльність Прем'єр-ліги перетворюється в абсолютну фікцію, що дискредитує вищий ешелон вітчизняного футболу. Ми практично вже рік (!) не бачимо президента Прем'єр-ліги Віталія Данилова, який став віртуальною фігурою, яку цілком замінює відповідний гумовий штамп зі зразком підпису.

Я звертаюся до президентів клубів ПЛ з питанням: невже подібне блюзнірство гідно вищої ліги українського футболу?

Очолюваний мною футбольний клуб "Арсенал" (Київ) категорично відмовляється брати участь в безіменних питаннях щодо призначення на відповідальні посади в футболі юних юрисконсультів. Ми також вважаємо неприйнятними ситуації, в яких "факсовими опитуваннями" вирішуються найважливіші стратегічні питання вітчизняного футболу!

Давайте звільнимося від віртуального президента Данилова, якого ми давно вже не бачимо наживо - і виберемо будь-яку осудну людину, яка зможе вести таку відповідальну роботу.

Цього вимагає стратегія розвитку нашого футболу: саме вона, а не питання працевлаштування юних юрисконсультів, повинні бути поставлені сьогодні на чільне місце!", - йдеться у листі Рабиновича.

Зазначимо, що раніше бос "канонірів" назвав прийнятну кандидатуру на пост президента Прем'єр-ліги - це Михайло Бродський.

Читайте також:

Рабинович пропонує кандидатуру Бродського на пост президента Прем'єр-ліги

Рабинович: український футбол потребує змін

Рабинович: "Арсенал" повинен грати у єврокубках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: