Рабинович: я легітимний президент Прем'єр-ліги

Рабинович покинув київський готель "Хайятт", де проходять вибори президента Української Прем'єр-Ліги.

Кандидат на пост президента Прем'єр-ліги Вадим Рабинович ще більше заплутав ситуацію з виборами президента Прем'єр-ліги, назвавши їх... незаконними.

Повідомляється, що Рабинович покинув київський готель "Хайятт", де проходять вибори президента Української Прем'єр-Ліги.

"Якщо два кандидати перемогли у першому колі і вийшли у другий тур, один з них знявся, то другий буде президентом? (Вадим Зіновійович має на увазі зняття кандидатури Томаса Курта перед такими, що не відбулися виборами 31 травня. - ред.). Тому я абсолютно легітимно обраний голова Прем'єр-ліги.

Тому, перший варіант: зібралися президенти, проголосували за Рабиновича – і він залишився. Або другий – не проголосували та призначили нові вибори через два тижні. Причому зареєстрували всіх бажаючих кандидатів, не потрібно нікого відсіювати, як це сталося з Кіндзерським (президентом "Львова". - ред.). А ці вибори я вважаю незаконними", - зазначив Вадим Рабинович.

"Будь-який захід можна визнати незаконним, - говорить у відповідь гендиректор Прем’єр-ліги Максим Бондарєв. – Коментувати заяву Рабиновича некоректно. Треба просто ставити крапку. І все. Яку? Вирішувати керівникам клубів".

Нагадаємо, для проведення виборів глави Ліги необхідно наявність представників 11 клубів з 16. А для обрання президента достатньо простої більшості з присутніх. "Спека, відпочинок. А президенти - серйозні люди, з яхтами. Я не вірю, що буде 11 босів", - говорить Рабинович.

Нагадаємо, що останнім часом в українському футболі розгорнулася справжня війна. ФК "Дніпро", що належить Ігорю Коломойському, подав позов проти Прем'єр-ліги, вважаючи, що вона незаконна. В Прем’єр-лізі ж кажуть, що готові відбити удар і зберегти організацію.

Читайте також:

Голландець відмовився балотуватися на пост президента Прем'єр-ліги

Коломойський: вимагаємо ліквідувати Прем'єр-лігу

"Динамо" і "Дніпро" можуть виключити з Прем'єр-ліги

Рабинович назвав зарплати чиновників Прем'єр-ліги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: