Рада доручила Литвину підписати закон про фінансування Євро-2012

Якщо Ющенко за три дні не підпише закон про внесення змін до бюджету України-2009 відносно фінансуванні Євро-2012, то це повинен зробити Литвин.

Верховна Рада доручила спікерові Володимиру Литвину підписати і оприлюднити закон про внесення змін до бюджету України-2009 (відносно фінансуванні Євро-2012), якщо президент Віктор Ющенко не зробить цього протягом 3 днів.

За відповідну постанову № 4735-1П проголосувало 262 народних депутати.

"Голові Верховної Ради на виконання частини четвертої статті 94 Конституції офіційно оприлюднити і опублікувати за своїм підписом Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" і деякі інші закони України" від 21 серпня 2009 року № 1608-VІ у випадку, якщо Президент України не оприлюднить цей закон у триденний термін з дня прийняття цієї Постанови", - йдеться в постанові.

Нагадаємо, раніше Литвин відмовлявся підписувати Закон, який зобов’язав Нацбанк перерахувати 9,8 млрд грн на підготовку до Євро-2012.

Президент Віктор Ющенко двічі ветував закон про виділення грошей із доходів Національного банку на фінансування підготовки України до Євро-2012. На переконання глави держави, для виконання цього закону Нацбанку доведеться надрукувати гроші, що призведе до інфляції та падіння курсу гривні.

Разом із тим, одне з президентських вето було подолано Верховною радою на позачерговому засіданні 21 серпня. Друге вето парламентом не розглядалося.

Читайте також:

Литвин не підписував закон про фінансування Євро-2012

Ющенко вдруге заборонив фінансувати Євро-2012

Литвин підписав закон про вибори президента

Рада подолала вето Ющенка на фінансування Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: