Рафаель Надаль - король грунту

У битві двох найсильніших тенісистів планети кращим виявився іспанець, який виграв "Ролан Гаррос" вже третій рік поспіль.

Надаль
Рафаель Надаль - переможець "Ролан Гаррос-2007" (Фото - AFP)
У Парижі завершився Відкритий чемпіонат Франції з тенісу, на якому торішні переможці відстояли свої титули. У жіночому розряді королева грунту бельгійка Жюстін Енен у фіналі розгромила сербку Ану Іванович, а в чоловічому грунтовий король іспанець Рафаель Надаль не залишив шансів першому номеру світового рейтингу швейцарцю Роже Федереру – 6:3, 4:6, 6:3, 6:4. 

Вигравши чемпіонат Франції утретє поспіль, Надаль повторив рекорд легендарного шведа Бьорна Борга, який також здобув на грунтових кортах Парижа три перемоги підряд у 80-і роки минулого століття.

За перемогу на турнірі іспанець отримав 1,34 мільйони доларів.

Ролан Гаррос
Рафаель Надаль vs. Роже Федерер (Фото - AFP)
Перебіг подій фінального матчу "Ролан Гаррос" ми висвітлювали на нашому порталі:

НАДАЛЬ – ФЕДЕРЕР 6:3, 4:6, 6:3, 6:4

1-й сет – 6:3
Перший сет став сетом нереалізованих можливостей Федерера. В цілому 10 брейк-пойнтів мав швейцарець на подачі іспанця, зокрема вів 40:0 в одному з геймів, але так і не зміг реалізувати жодного з них. А ось Надалю, у свою чергу, вдалося це зробити з першої ж спроби, за рахунку 3:3. У дев'ятому геймі Надаль знову взяв подачу Федерера, а разом з нею і перший сет – 6:3.

2-й сет – 4:6
Нарешті Федереру вдалося взяти гейм на подачі суперника! Рахунок став 4:3 на користь швейцарця. У наступному геймі Надаль мав можливість вирівняти ситуацію - він мав 3 брейк-пойнти, але Федереру вдалося утримати свою подачу - 5:3! Тенісисти взяли по гейму. 6:4 - сет за Федерером, який вирівняв ситуацію в матчі.

3-й сет – 6:3
Іспанець перехопив ініціативу - 3 гейми поспіль він виграв - 3:0. Далі тенісисти беруть гейми на своїх подачах... Схоже на те, що іспанець візьме цей сет... Так воно і є - 6:3.

4-й сет – 6:4
В 3-му геймі Надаль робить брейк. Невже це кінець для Федерера? Надаль досить легко виграє гейми на своїй подачі, і, мабуть, поєдинок наближається до завершення. Гравці на корті 3 години. Рахунок - 5:3 на користь іспанця, і він за крок до перемоги у турнірі... Федерер виграє свою подачу, Надаль виходить подавати на матч. 15:0, 30:0, 40:0 - гейм, сет і матч ... От і все... Надаль знову виграє Відкритий чемпіонат Франції, а мрія Федерера стати чемпіоном "Ролан Гаррос" так і залишається нездійсненою...

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: