Рамос: "Дніпро" веде переговори з українцями і іноземцями

Керманич "Дніпра" Хуанде Рамос розповів про останні події з життя дніпропетровського клубу.

Головний тренер дніпропетровського "Дніпра" Хуанде Рамос розповів про останні події з життя дніпропетровського клубу.

- Напевно минулий місяць був для вас дуже напруженим. Які результати досягнуті в переговорах з новачками?
- Звісно, коли відкривається ринок, ми намагаємося включитися в нього і підсилити позиції, які вважаємо слабкими в команді. Ви маєте рацію, взимку досить складно дістати гарного гравця, і тому переговори ведуться дуже інтенсивно й нелегко. На даний момент можна сказати, що ми підписали Матеуса - йому залишається лише пройти медобстеження. У процесі також переговори з іншими футболістами. Незважаючи на те, що їх не можна назвати легкими, ми сподіваємося, що вони прийдуть до логічного завершення, і ми підпишемо також інших гравців.

- Чи входять в число футболістів, з якими ведуться переговори, й такі, що виступають в українському чемпіонаті?
- Звісно, ми ведемо переговори як з закордонними, так і з українськими футболістами. Але не принципова їхня національність - важливо те, що ми хочемо отримати хороших гравців. І звісно, команди, в яких вони грають, не хочуть з ними розлучатися.

- Чи визначено вже коло футболістів, яких ви візьмете на перший збір?
- У цілому, картина ясна. Це буде сформований кістяк першої команди і, можливо, підсилення з молодіжного складу. Не виключено, що деякі гравці, яким, як ми будемо вважати, варто підшукувати новий клуб, не поїдуть з нами. Так їм буде легше знайти нову команду.

- До числа гравців, які поїдуть до Іспанії, входять футболісти, які виступали в оренді в "Кривбасі" та "Арсеналі"?
- Зараз ми над цим працюємо. Все буде залежати також від придбань.

- Чи відомі суперники, з якими ви зіграєте на зборах?
- На кожному зборі планується провести по 2-3 матчі. Дати і суперники ще обговорюються. Напевно можу сказати, що на другому зборі ми зіграємо три матчі - це буде схоже на невеликий турнір.

- Калініченку і Каніболоцькому зроблено операції на пахових кільцях. Через травми не поїхав на Кубок Азії Денисов. Який їх стан?
- Каніболоцький був успішно прооперований і зараз проходить відновлювальний період. Хотілося б, щоб він якомога раніше приєднався до нас і тренувався на повну силу. Те ж саме стосується і Денисова. Калініченку ж була зроблена операція більше місяця тому, і думаю, що він вже знаходиться в хороших кондиціях.

- Ви будете вирішувати завдання в залежності від того, кого вдасться купити, або будете робити придбання, виходячи із завдань?
- Тут усе залежатиме від того, яких гравців ми підпишемо. Якщо вдасться отримати тих, над придбанням кого ми працюємо, будемо ставити більш високі цілі.

- У чому складність переговорів? У тому, що гравці не хочуть їхати в Україну або важко домовитися з клубами і конкретними футболістами?
- Ведення переговорів зумовлене великою кількістю найтонших факторів. Не можна говорити про домінування будь-якого з них. Повторюся, мова йде про важливих гравців для своїх команд, і ніхто не збирається легко розлучатися з ключовими футболістами. Крім того, футболісти виступають у провідних європейських країнах, і запрошення їх в український чемпіонат також має на увазі складність. При цьому, чого гріха таїти, досить важливий фінансовий чинник.

Я знаю точно, що клуб докладає всіх зусиль, щоб підписати тих гравців, яких ми хочемо. Я повністю довіряю людям, з якими працюю. І якщо нам вдасться підписати когось ще, це буде тільки завдяки зусиллям і наполегливості, які докладають люди в клубі.

- Ми говорили про надбання, а чи будуть якісь втрати?
- Наші втрати будуть обумовлені, в основному, нашими придбаннями. Ми не можемо когось відпустити, не підписавши нового гравця.

- Чи можна про окремих гравців говорити, що їх перехід до "Дніпра" ймовірний? Чи можна оцінити цю ймовірність у відсотковому відношенні?
- Імена гравців, які нам цікаві, відомі. Але це процес, яким займається клуб, і мені складно говорити про якісь відсотки.

- На яку кількість гравців повинен поповнитися склад "Дніпра"?
- Не хотілося б про це міркувати публічно. Мені здається, це внутрішнє питання. Уявіть, я вам назву зараз цифру, а ми підпишемо менше гравців, і вийде, що ми ніби недопрацювали. Ми все це повинні вирішити всередині клубу.

Читайте також:

Матеус переходить у "Дніпро"

Селезньов: "Дніпро" буде боротися за Лігу чемпіонів

Суркіс назвав бюджет київського "Динамо"

"Металіст" заплатив за двох аргентинців рекордну суму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: