"Реал" без Роналду стартував з перемоги в першому турі чемпіонату Іспанії

"Вершкові" в гостях розгромили "Депортіво".

"Реал" стартував в чемпіонаті Іспанії з гостьової розгромної перемоги над "Депортіво" - 3:0.

До свистка на перерву у "Реала" було в активі вже два голи. На 20-й хвилині Гарет Бейл розстріляв ворота суперника, а за сім хвилин Каземіро зробив те ж саме після прострілу у виконанні Марсело.

Ще один гол на 62-й хвилині забив Тоні Кроос.

Зазначимо, захисник і капітан мадридської команди Серхіо Рамос отримав дві жовті картки і залишив поле на 92-й хвилині гри. Це видалення стало вже 18-м для 31-річного захисника, що є повторенням антирекорду турніру.

Нагадаємо, лідер "Реала" Кріштіану Роналду пропускав гру через п'ятиматчеву дискваліфікацію, отриману за поштовх арбітра в першому матчі за Суперкубок Іспанії проти "Барселони" (3:1).

У матчі другого туру "Депортіво" зіграє на виїзді з "Леванте" (26 серпня), а "Реал" прийматиме на своєму полі "Валенсію" (27 серпня).