"Реал" і "Тоттенхем" стартували з домашніх перемог у Лізі Чемпіонів

Гол Ярмоленка не допоміг "Борусії" здолати "шпор".

У матчі першого туру групового турніру Ліги Чемпіонів "Тоттенхем Хотспур" у себе вдома здолав дортмундську "Боруссію" - 3:1.

Рахунок гри вже на 4-й хвилині відкрив нападник "шпор" Сон Хин Мін. Та одразу ж після цього український форвард "Боруссії" Андрій Ярмоленко відзначився дебютним голом у складі нової команди, влучно пробивши у праву дев'ятку (11).

Гаррі Кейн за 4 хвилини швидко повернув перевагу своїй команді (15), а потім влучним ударом закріпив успіх у другій половині гри (60).

Під кінець зустрічі друге попередження і червону картку отримав захисник англійців Ян Вертонген і залишив поле на 92-й хвилині.

тоттенхем-боруссія
Reuters

У паралельному поєдинку "Реал" на "Сантьяго Бернабео" без особливих труднощів переграв АПОЕЛ.

Дублем відзначився Кріштіану Роналду. Португалець відкрив рахунок на 12-й хвилині, а потім подвоїв перевагу з пенальті на початку другого тайму (51). Ще один гол на рахунку Серхіо Рамоса (61).

Таким чином, "Тоттенхем" та "Реал" стартували у Лізі чемпіонів з впевнених перемог і очолили групу Н.