"Реал" на останній хвилині зазнав несподіваної поразки в чемпіонаті, мадридці знову не змогли забити

Четвертий матч поспіль "вершкові" не можуть здолати суперника.

Мадридський "Реал" у рамках 8 туру чемпіонату Іспанії сенсаційно поступився на виїзді "Алавесу" з рахунком 0:1.

Єдиний гол у зустрічі господарі провели вже у компенсований до другого тайму час - Ману Гарсія добив ігровий знаряд у порожні ворота після сейву від Тібо Куртуа, який трохи раніше відбив удар від Рубена Собріно.

Таким чином, програвши "Алавесу", Королівський клуб опустився у чемпіонаті на третю сходинку. Наразі в активі підопічних Хулена Лопетегі 14 балів.

Нагадаємо, що раніше мадридці розгромного програли "Севільї" (0:3), не зуміли здолати в рідних стінах "Атлетіко" (0:0) та поступилися у Лізі чемпіонів російському ЦСКА (0:1).

Що стосується "Алавеса", то він випередив "Реал" та розташувався з 14 очками на другій позиції.