"Реал" покарав "Ювентус" і завоював свій 12 титул Ліги чемпіонів

Дублем у матчі відзначився Кріштіану Роналду.

У Кардіффі відбувся поєдинок фіналу Ліги чемпіонів сезону 2016/17.

Трофей на цей раз вдалося завоювати "Реалу", який обіграв "Ювентус" з рахунком 4:1.

ЮВЕНТУС – РЕАЛ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Першими гол відкрили іспанці. Кріштіану Роналду забив на 20-й хвилині після флангового прострілу від Дані Карвахаля.

Зрівняв рахунок Маріо Манджукіч на 27-й хвилині. Хорват гарно прийняв на груди м'яч і пробив через себе з 13 метрів, голкіпер "Реала" у цій ситуації був безсилий.

Вивів "галактікос" вперед Каземіро на 61-й хвилині. Опорник дуже потужно пробив з 32 метрів.

Трохи пізніше Роналду вдалося відзначитися дублем, португалець забив з декількох метрів на 64-й хвилині після точного прострілу з правого флангу від Луки Модріча. На 84-й хвилині "Ювентус" залишився в меншості - другу жовту картку отримав Хуан Куадрадо. Останній гол у матчі забив Марко Асенсіо на 90-й хвилині після прострілу від Марсело.

Таким чином мадридський "Реал" виграв свій 12 титул Ліги чемпіонів.