"Реал" у мадридському дербі знову не зумів здолати "Атлетіко"

"Вершкові" втратили можливість наблизитися до команди Дієго Сімеоне.

"Реал" у рамках 31-го туру чемпіонату Іспанії не зумів здолати вдома "Атлетіко", зігравши з ними внічию з рахунком 1:1.

Господарі першими відкрили рахунок у мадридському дербі - лідер Королівського клубу Кріштіану Роналду на 53-й хвилині вдало замкнув передачу у виконанні Гарета Бейла.

Тим не менш, команда Зінедіна Зідана не довго знаходилася у ролі лідерів - Антуан Грізманн на 57-й хвилині відновив паритет у протистоянні завдяки точному удару у порожні ворота після сейву Кейлора Наваса, який трохи раніше відбив удар від Вітоло.

Радість футболістів Атлетіко
Reuters

"Вершкові" могли вирвати перемогу на останній хвилині зустрічі, проте капітан "Реала" Серхіо Рамос не зумів у ближньому бою переграти голкіпера "Атлетіко" Яна Облака.

Таким чином, зігравши внічию, "Реал" втратив можливість наблизитися до "Атлетіко" у турнірній таблиці. Наразі активі "вершкових" 64 бали та 3 місце. "Матрацники", своєю чергою, з 68 очками розташовуються на 2-й сходинці. Гра між цими колективами у першому колі також переможця не виявила - 0:0.

Цікавий той факт, що "Реал" перервав свою виграшну серію в усіх турнірах, яка до цього матчу налічувала шість поєдинків.