"Реал" у надрезультативному матчі чемпіонату здолав суперника, Роналду оформив хет-трик

"Вершкові" поволі підіймаються у турнірній таблиці.

Мадридський "Реал" у рамках 23-го туру чемпіонату Іспанії здолав вдома "Реал" Сосьєдад з рахунком 5:2.

Швидкий гол від Лукаса Васкеса, який було забито вже на першій хвилині зустрічі, надихнув команду Зінедіна Зідана ще на три м'ячі у першому таймі. Дубль від Кріштіану Роналду та гол у виконанні Тоні Крооса остаточно поховали надії гостей на позитивний результат.

У другій половині матчу один гол на 74-й хвилині вдалося відквитати Хону Баутисті, проте вже через 6 хвилин Роналду оформив хет-трик, повернувши перевагу "вершковим" до 4 м'ячів. На 83-й хвилині протистояння екс-гравець "Реала" Асьєр Іл'яраменді забив другий гол у сітку воріт Королівського клубу, встановивши таким чином остаточний рахунок на табло стадіону Сантьяго Бернабеу.

Після цієї перемоги в активі мадридців тепер 42 бали та 3 місце у турнірній таблиці Ла Ліги. "Реал" Сосьєдад, у свою чергу, залишився з 26 очками на 14 сходинці. Цікавий той факт, що у останніх 4 матчах чемпіонату "галактікос" відзначилися вже 18 разів. Тим часом, "Реал" Сосьєдад у останніх 6 матчах внутрішньої першості зумів здобути лише 1 перемогу.

Гра між цими командами у першому колі завершилася з рахунком 3:1 на користь мадридського "Реала".