"Реал" уперше за 11 років не забив у трьох матчах поспіль, гравці обіцяють виправити ситуацію

Королівський клуб не забив "Севільї", "Атлетіко" та ЦСКА.

Мадридський "Реал" уперше з сезону-2006/07 не зміг забити у трьох матчах поспіль.

2 жовтня "Королівський клуб" сенсаційно програв ЦСКА у матчі Ліги чемпіонів (0:1). До цього мадридці програли "Севільї" (0:3) і зіграли у "суху" нічию в дербі з "Атлетіко" (0:0).

11 років тому у період грудень-січень "Реал" також не зміг забити в трьох матчах поспіль, тоді з командою працював Фабіо Капелло.

Тим часом гравці обіцяють виправити ситуацію. Наприклад, півзахисник Лука Модріч наголосив, що команді треба бути більш позитивною.

"Ми роздратовані. Не очікували втратити тут очки (про матч з ЦСКА – ред.), і атмосфера в роздягальні зараз не найкраща. Потрібно підняти голову.

В останніх трьох матчах ми зіграли не на своєму рівні. Проти "Атлетіко" в другому таймі діяли трохи краще. Коли ви не забиваєте, це викликає занепокоєння. Але ми знайдемо вихід із ситуації. Потрібно зібратися і бути позитивнішими", - сказав хорват, якого цитує офіційний сайт клубу.

Нагадаємо, у травні "Реал" покинув Зінедін Зідан, новим тренером став Хулен Лопетегі. Також влітку з команди пішов Кріштіану Роналду.