"Реал" в черговий раз зазнав невдачі у чемпіонаті

Команда Зінедіна Зідана може збільшити відставання від "Барселони" до 19 очок.

Мадридський "Реал" у рамках 19-го туру чемпіонату Іспанії поступився вдома "Вільярреалу" з рахунком 0:1.

Маючи тотальну перевагу над суперником, "вершкові" так і не зуміли втілити свої задуми у забиті голи. Окрім того, у цей день Королівському клубу катастрофічно не пощастило з реалізацією.

Витримавши натиск з боку опонента, "жовта субмарина" забила несподіваний гол. Сталося це за три хвилини до кінця основного часу - Пабло Форналс на 87-й хвилині майстерно добив м'яч у сітку порожніх воріт після сейву від Кейлора Наваса, який миттю раніше відбив удар від Енеса Унала.

Таким чином, поступившись "Вільярреалу", мадридці залишилися із 32 балами на 4-й позиції. Тепер, якщо "Барселона" виграє свій матч у цьому турі, відставання від "блаугранас" складатиме для "Реала" вже 19 пунктів. Що стосується "Вільярреала", то вони мають 31 очко та посідають 5 місце.