"Реал" вилетів з Кубка Іспанії, програвши у мадридському дербі "Леганесу"

Команда Зідана пропустила два м'ячі.

"Реал" завершив виступ у Кубку Іспанії, вилетівши у чвертьфіналі турніру. "Вершкові", після виїзної мінімальної перемоги над "Леганесом", програли вдома з рахунком 1:2.

Клуб із передмістя Мадрида наразі посідає 13-те місце у турнірній таблиці Примери.

Хав'єр Ерасо вивів гостей вперед на 31-й хвилині класним ударом здалеку. Карім Бензема зрівняв рахунок на 47-й. А Габріел забив переможний для своєї команди гол на 55-й хвилині.

Після гри головний тренер "Реала" Зінедін Зідан взяв на себе усю вину за поразку.

"Очевидно, що це мій особистий провал. Я несу всю відповідальність за результат.

Ми не грали в свій футбол, особливо в першому таймі. Команда була недостатньо хороша. Ми грали не так, як повинні були.

Це дуже складний, болючий момент для всіх у клубі", - сказав керманич, наголосивши, що все проаналізує.

Зазначимо, що "Реал" не може вийти у півфінал Кубка Короля вже четвертий рік поспіль.

Кріштіану Роналду не брав участі у матчі після розсічення у попередній грі Примери.

Раніше у півфінал вже вийшли "Севілья" та "Валенсія". "Барселона" свій матч проведе 25 січня (22.30).