"Реал" завдяки пенальті проліз у півфінал Ліги чемпіонів, суддя вигнав Буффона

Шалена кінцівка матчу забезпечила мадридцям квиток у півфінал.

У неймовірно напруженому матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів мадридський "Реал" зазнав на своєму полі поразки у протистоянні з "Ювентусом", однак зумів вигризти  путівку до півфіналу Ліги чемпіонів.

Матч у Мадриді завершився із рахунком 3:1 на користь туринців.

Створив настрій у цьому матчі від самого старту Маріо Манджукіч, який вже на 2-й хвилині головою відправив м'яч у ворота мадридців. А під кінець першого тайму хорватський нападник повторив свій трюк, знову направивши м’яч у сітку ударом головою (37).

Зрівняв шанси команд на подальшу боротьбу на 61-й хвилині Блез Матюїді. Голкіпер господарів Кейлор Навас припустився жахливої помилки на виході, буквально подарувавши м'яч Матюїді, який зробив рахунок 3:0 на користь туринців.

Однак, доля матчу вирішилась за мить до завершення, коли арбітр Майкл Олівер призначив пенальті у ворота "Ювентуса" і вилучив воротаря туринців Джанлуїджі Буффона. Пенальті успішно реалізував Кріштіану Роналду.

Нагадаємо, "Реал" обіграв "Ювентус" в першому матчі з рахунком 3:0, а отже мадридці виходять до півфіналу.

Зазначимо, що у п’ятницю, 13 квітня, у швейцарському Ньоні відбудеться жеребкування 1/2 фіналу турніру.