Ребров: "Під час поєдинку стовпчик термометра застиг на позначці +32 градуси"

Український спеціаліст прокоментував першу перемогу на чолі колективу з Саудівської Аравії.

Український тренер Сергій Ребров здобув свою першу перемогу у якості головного тренера "Аль-Ахлі".

Команда екс-тренера київського "Динамо" переграла свого суперника із непристойним рахунком 4:0. Слід зазначити, що у якості опонента, якому і протистояла команда Реброва, був колектив "Аль-Фат".

"Після виїзної поразки в стартовому турі чемпіонату ми хотіли реабілітуватися і порадувати своїх уболівальників. Вважаю, нам це вдалося. Долю матчу з Аль-Фатом ми, по суті, вирішили в кінці першого тайму, коли забили три м'ячі. Було жарко.

Під час поєдинку стовпчик термометра застиг на позначці +32 градуси. Але тут 32 - як у нас всі 40! Важко передати словами ці відчуття. Перший матч ми взагалі грали при +42. Коли футболісти зайшли в роздягальню на перерву, вони 10 хвилин лежали на підлозі, а після поєдинку ми їх ще довго не могли підняти", - цитує Реброва Команда №1.