Ребров: Україна готова до матчу з Польщею

Інтерв'ю з тренером збірної України з футболу Сергієм Ребровим.

Асистент головного тренера збірної України Сергій Ребров розповів про підготовку збірної до товариських матчів з Польщею (4 вересня, Лодзь) і Чилі (7 вересня Київ).

- Сергію, чи вагався, роздумуючи над можливістю увійти до тренерського штабу збірної?
- Звичайно, ні. Отримавши таку пропозицію від Юрія Миколайовича Калитвинцева, погодився без роздумів. Я дуже давно знаю Юру, і з задоволенням допоможу йому по роботі з національною командою.

- Ти й Шевченко грали в одній команді. Тепер ти даєш Андрію підказки й вказівки як тренер. Досить незвичайна ситуація ...
- Ну по-перше, в будь-якому випадку, певний досвід є у мене, певний досвід - у Андрія. Ми не можемо знати футбол в абсолютно однаковій мірі. Тому якщо я щось підкажу Шевченку, то, впевнений, він нормально до цього поставиться. Нічого в цьому страшного немає. Ми з Андрієм дружимо, і вже йому я точно можу відкрито сказати все, що я думаю, і реакція з його боку буде абсолютно нормальною.

- Тренерський штаб збірної вже напевно вивчав гру найближчих суперників збірної України - національних команд Польщі і Чилі ...
- Звичайно! Буквально у понеділок переглядали матчі за участю збірної Польщею, активно обмінюючись думками про побачене.

Що до збірної Чилі, то, напевно, ще зарано братися за детальне вивчення цього суперника, адже на даний момент у нас на порядку денному матч з поляками. Це дуже важлива гра як для нас, так і для збірної Польщі. Обидві наші країни приймають фінальну частину Євро-2012, і це додає особливий підтекст майбутньому поєдинку. Можу сказати, що ми - тренери збірної - вже розібрали гру польської збірної, і вже збудували план на матч з цією командою.

У той же час відзначу, що загальне уявлення в нас є і про збірну Чилі. Як мінімум, ми спостерігали за цією командою на чемпіонаті світу, а після поєдинку з поляками приступимо до більш детального вивчення суперника.

- Ну а взагалі, чого чекаєш від матчу з Польщею як тренер збірної України?
- Та чого можна чекати ... На жаль, аж до Євро-2012 всі матчі нашої команди будуть товариськими, і хлопців дуже складно налаштувати на ці поєдинки. Звичайно, всі футболісти приїжджають до збірної України з бажанням, але я по собі знаю, що клуби, відпускаючи гравців у національну команду на товариські матчі, найчастіше просять гравців не викладатися на всі 100% і намагатися провести на полі якомога меншу кількість часу. І в якійсь мірі таку позицію можна зрозуміти, адже наші команди провели дуже важкий місяць, виступаючи в чемпіонаті України і єврокубках.

Але наше завдання - налаштувати хлопців, щоб вони все-таки в повній мірі віддавалися в матчах, у яких вони представляють честь своєї країни. У всякому разі, так завжди грав я, і для мене не було особливої різниці - товариський матч це чи офіційний. Головним для мене було те, що це матч за національну збірну.

- Просити своїх гравців берегти себе в збірній - це загальноприйнята практика в українських клубах або ти маєш на увазі якісь окремі приклади?
- Це було і раніше. Навіть коли ми - гравці "Динамо" - відправлялися на товариські матчі збірної, тренери завжди зверталися до нас із проханнями, щоб ми якось себе берегли в цих поєдинках. Знаю, що при цьому наставники команд часто зверталися до тренерському штабу збірної України, щоб вони не повною мірою задіяли провідних виконавців, які в своєму клубі регулярно проводили на полі весь ігровий час.

Читайте також:

Шевченко: в Україні є хороша плеяда молодих гравців

Маркевич звинуватив журналіста у перекручуванні слів

Ахметов не відпустить Луческу тренувати збірну України

Калитвинцев: збірній України потрібні творці, а не ремісники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: