Реброва не відпускає в "Локомотив" його дружина

Дружина Сергія Реброва категорично проти від'їзду чоловіка в Росію.

Контракт 35-річного Сергія Реброва з московським "Локомотивом" опинився під загрозою зриву через принципову позицію дружини футболіста Людмили.

Дружина Сергія категорично проти від'їзду чоловіка й дозволила шукати варіанти продовження футбольної кар'єри виключно в Києві.

"Так, дійсно дружина Сергія виступила проти його від'їзду з Києва, – розповів агент гравця Шандор Варга. – І її навіть не цікавлять відмінні фінансові умови, пропоновані клубами. Справа в тому, що у Сергія і в "Рубіні" був дуже гарний контракт, і він міг там залишитися, але дружина футболіста зараз категорично проти від'їзду чоловіка з дому".

Як стало відомо, в даний час Сергій Ребров знаходиться в ситуації, коли взагалі може повісити бутси на цвях.

Єдиний можливий варіант, який влаштовував би його дружину – перехід в київський "Арсенал", але він зривається через існуючі фінансові проблеми в таборі "канонірів".

"Динамо", звідки Ребров в минулому році перейшов в Казанський "Рубін", не виявило жодного інтересу до повернення своєї колишньої зірки в рідний клуб.

Що стосується іншого київського клубу - "Оболоні", - який в цьому році повернувся в еліту, то "пивовари" навіть не розглядають можливість підписання Реброва.

Читайте також:

Ребров: вперше чую про "Локомотив"

Сьомін перехопив Реброва у "Арсенала"

Рабинович: Ребров міг би серйозно підсилити "Арсенал"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: