Реконструкція НСК "Олімпійський" дешевшає

Юрій Павленко вважає, що остаточна вартість всіх робіт на "Олімпійському"може бути меншою за визначену попередньо.

На реконструкції Національного спорткомплексу "Олімпійський" в рамках підготовки до Євро-2012 вже вдалося зекономили близько 150 млн. грн. Про це 5 травня заявив міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко.

"З тих сум, які на першому рівні були подані генеральним підрядником, в силу перевірки кожної цифри ми вже сьогодні зекономили, зберегли для реконструкції НСК "Олімпійський" близько 150 млн. грн.", - сказав Павленко.

Водночас він зауважив, що це не остаточна цифра, оскільки частину видів робіт ще не подано на експертизу. Тому міністр вважає, що остаточна вартість всіх робіт на НСК може бути меншою за визначену попередньо - 2 млрд. 114 млн. 726,9 тис. грн.

Зокрема, всі фінансові показники і уточнена вартість робіт з реконструкції стадіону стануть відомими орієнтовно 20 травня після того, як "Укрдержбудекспертиза" надасть комплексний висновок. Після цього, додав міністр, Кабінет міністрів затвердить остаточний проект реконструкції і титул будови.

Юрій Павленко
Міністр у справах сім’ї, молоді і спорту Юрій Павленко. Фото: pressing.net.ua
Крім того, міністр підкреслив, що витрати коштів на реконструкцію стадіону і якість проведених робіт постійно контролюються трьома різними органами, що перевіряють відповідність вартості закуплених будівельних матеріалів.

Юрій Павленко також повідомив, що на сьогодні вже завершено першу фазу будівельних робіт і зараз триває друга фаза, в рамках якої проводиться не лише будівництво в чаші стадіону, а й реконструкція мереж під ним. За словами міністра, це дуже серйозна робота, оскільки підземні комунікації не ремонтувалися багато років, "пів-Києва залежить від цих мереж".

Читайте також:

Григорій Суркіс спростував чутки про "таємне рішення" УЄФА

Мішель Платіні готує Україні неприємний сюрприз

"Олімпійський" оживе в червні 2011 року

ВідеоРеконструкція "Олімпійського" дешевшає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: