Рекордсмен збірної України Тимощук вирішив завершити кар'єру у національній команді

Анатолій повідомив про своє рішення у соцмережі.

Півзахисник казахстанського "Кайрата" та збірної України Анатолій Тимощук заявив про завершення виступів за "синьо-жовтих".

37-річний футболіст є рекордсменом національної команди. Він провів за збірну України 144 матчі.

Його останньою грою був матч проти команди Польщі на Євро-2016. Програючи 0:1, тренерський штаб замінив єдиного форварда Романа Зозулю на Тимощука (90+2 хвилина).

"Я прийняв важливе для себе рішення. Закінчити з виступами за національну команду. Здавалося, що ще недавно все почалося, але озирнувшись назад я розумію що в збірній вже з 2000 року. Це рішення я прийняв ще під час чемпіонату Європи 2016 року. І це непростий крок для мене.

Хочеться сказати окреме дякую всім уболівальникам, які завжди були поруч і підтримували нас у дні перемог і поразок. Спасибі всім тренерам, з якими вдалося попрацювати за цей час, і звичайно моїм партнерам по збірній. Для мене було величезною честю представляти Україну на футбольному полі і за його межами", - написав Тимощук.

Нагадаємо, що у п'ятницю на "таємній" зустрічі журналісті з новим тренером збірної України Андрієм Шевченком він сказав, що не долучатиме Тимощука до команди.

 

Я прийняв важливе для себе рішення. Закінчити з виступами за національну команду. Здавалося, що ще недавно все почалося, але озирнувшись назад я розумію що в збірній вже з 2000 року. Це рішення я прийняв ще під час чемпіонату Європи 2016 року І це непростий крок для мене. Хочеться сказати окреме дякую всім уболівальникам, які завжди були поруч і підтримували нас у дні перемог і поразок. Спасибі всім тренерам з яким вдалося попрацювати за цей час і звичайно моїм партнерам по збірній. Для мене було величезною честю представляти Україну на футбольному полі і за його межами./ Я принял важное для себя решение. Закончить с выступлениями за национальную команду. Казалось, что ещё недавно все началось, но оглянувшись назад я понимаю что в сборной уже с 2000 года. Это решение я принял еще во время чемпионата Европы 2016. И это непростой шаг для меня. Хочется сказать отдельное спасибо всем болельщикам, которые всегда были рядом и поддерживали нас в дни побед и поражений. Спасибо всем тренерам с которым удалось поработать за это время и конечно моим партнерам по сборной. Для меня было огромной честью представлять Украину на футбольном поле и за его пределами./ I've made an important decision. I'm finishing my national team career. It seems as if it has just begun, but, looking back, I realize that my first game was back in 2000. I've made this decision during the European Championship 2016. That was not easy for me. I would like to thank all of the fans, who have always been supporting the team in in both victory and defeat and to all the coaches whom I'd worked with these years and of course to my teammates. It has been a great honor for me to represent Ukraine on field and beyond it.

Світлину опубліковано користувачем Anatoliy Tymoshchuk (@power4timo)Сер 13, 2016 о 10:16 PDT

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: