Репетиції відкриття Олімпійського почнуться у серпні

Для проведення репетицій орендують стадіон зі стандартним полем, на якому і тренуватимуться волонтери.

Репетиції відкриття НСК "Олімпійський" розпочнуться з другої половини серпня. Для проведення репетицій орендується стадіон зі стандартним полем і саме там займатимуться з волонтерами.

Про це повідомив віце-прем'єр міністр – міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

Колесніков запевнив, що відкриття стадіону стане визначною подією. Також міністр заінтригував повідомленням, що учасниками відкриття будуть не тільки українськи виконавці, а й зарубіжні.

"Киянам та гостям столиці не буде соромно за це свято, навіть у співвідношенні з відкриттями європейських стадіонів", - розповів урядовець.

Він також додав, що відкриття НСК буде ефектнішим за презентацію львівського стадіону Євро-2012. "У Львові геометрія стадіону не дає зробити масштабний захід, а на "Олімпійському" поле та овал легкоатлетичних доріжок дають можливість для створення великих сцен", - додав Колесніков.

Нагадаємо, що в Польші всі роботи з будівництва головної арени Євро-2012 – Національного стадіону у Варшаві – мають бути завершені до кінця листопада поточного року, повідомив прем'єр-міністр країни Дональд Туск.

Читайте також:

Головну арену Польщі завершать у листопаді

На НСК "Олімпійському" розбився будівельник

Реконструкція "Олімпійського" коштує вже як три "Донбас Арени"

Головна арена Євро-2012 готова на 84 відсотки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: