Реванш італійців два роки потому

Два влучні постріли Філіппо Індзагі забезпечили "Мілану" перемогу у фінальному матчі Ліги чемпіонів в Афінах.

Кубок чемпионов
Футболісти "Мілана" святкують перемогу в Лізі чемпіонів 2006-2007.

Підопічні Карло Анчелотті обіграли англійський "Ліверпуль" з рахунком 2:1 в фіналі ліги чемпіонів і порівнялися по кількості найпрестижніших в світі клубного футболу Європи трофеїв з мадридським "Реалом".

Історична справка
Два роки тому "Мілан" і Ліверпуль" вже зустрічалися у вирішальному матчі Ліги чемпіонів, і той фінал став, мабуть, найцікавішим в її історії. Тоді італійський клуб крупно виграв перший тайм 3:0, але після перерви розгубив всю свою перевагу і поступився по пенальті.

"Ліверпуль" атакує, "Мілан" забиває...
Але цього разу зустріч пройшла за абсолютно іншим сценарієм. Якщо два роки тому міланці в першому таймі просто зім'яли оборонні редути суперника, то цього разу перші 45 хвилин ігри пройшли за переваги "Ліверпуля".

1-й гол
Андреа Пірло виконує штрафний удар, який закінчиться голом.
«Мерсисайдці» при першій-ліпшій можливості йшли в атаку, використовуючи для цього всю ширину поля. Але "Мілан" грав дуже обережно, і небезпечних моментів біля воріт Діди футболісти англійського клубу створили небагато.

Але футбол – гра непередбачувана: перед самою перервою відкрив рахунок не «Ліверпуль», а «Мілан»: Хабі Алонсо на підступах до своєї штрафної збив головного бомбардира нинішньої Ліги чемпіонів Кака, після удару Пірло зі штрафного м'яч потрапив в плече Індзаги, змінив напрямок польоту і влетів у ворота прямо по центру. Голкіпер "Ліверпуля" Рейну вже стрибнув в кут і допомогти своїй команді був безсилий.

Розв'язка із щасливим кінцем для "Мілану"
У другому таймі італійський клуб повністю відійшов до своїх воріт і став діяти на контратаках. У «Ліверпуля» були моменти для взяття воріт. Стівен Джеррард виходив практично один на один, але не зміг переграти бразильського воротаря Діду.

2-й гол
Другий гол Філіппо Індзагі.
У самій кінцівці зустрічі Бенітес замінив опорного півзахисника Маскерано на нападаючого Крауча, але і цей крок не допоміг.

На 82-й хвилині "Мілан" збільшив свою перевагу. Кака почекав, поки Індзаги вийде з оффсайда, тонкою передачею вивів його на побачення з Рейной, і Піппо проштовхнув м'яч під голкіпером «мерсисайдців».

"Ліверпуль" пішов вперед великими силами і один м'яч відіграв. На 88-й хвилині після подачі кутового Аггер скинув м'яч на Кюйта, і той головою спрямував його у ворота Діди.

Два роки тому мерсисайдцям знадобилося всього 6 хвилин, щоб забити три м'ячі. Приблизно стільки ж з урахуванням компенсованого часу залишалося грати і в цьому матчі, але другий раз чуда не відбулося.
"Мілан" утримав переможний рахунок, помстився "Ліверпулю" за ту образливу поразку і в сьомий раз завоював чемпіонський Кубок.