Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рігондо: збираюся вибити все лайно з Ломаченка

Кубинець дуже самовпевнено себе почуває перед зустріччю з українцем.

Кубинський боксер Гільєрмо Рігондо поділився своїми думками про майбутній бій проти українця Василя Ломаченка.

Як вважає сам Рігондо, він дуже легко здолає свого опонента.

"Поняття не маю, які навички є у Ломаченко, я навіть ще не спостерігав за ним. Адаптуюся без проблем. Просто збираюся вибити все лайно з Ломаченка. І я знаю, про що говорю. Не знаю, що він там несе, але в своїх словах я впевнений повністю. Кожен суперник б'ється по-різному, але я можу адаптуватися до будь-якого стилю. Іноді потрібно більше атакувати, іноді - більше захищатися. Ми пристосовуємось як тільки виходимо на ринг. Ми добре тренувалися і я готовий на 100 відсотків. Був відмінний тренувальний табір, ми завжди важко готуємося до кожного суперника.

Це буде шедевр. Люди повинні передчувати шедевральне видовище. Я зовсім не хвилююся. Єдиний, кому слід переживати, - Ломаченку. Я в повному порядку, і я зроблю те, що повинен зробити. Мені все одно, що думають люди. Чекайте справжньою бійні. Я просто вийду і зроблю свою роботу", - сказав Рігондо.

Нагадаємо, що поєдинок між Ломаченком та Рігондо відбудеться 9-го грудня 2017 року у Нью-Йорку на всесвітньо-відомій арені "Медісон Сквер Гарден".

Залиште свій коментар

Вибір редакції