Робота Рамоса. Воротар "Ліверпуля" майже весь другий тайм битви з "Реалом" провів зі струсом мозку

Серхіо Рамос добре поцілив у голову Лорісу Каріусу

У воротаря "Ліверпуля" Лоріса Каріуса був струс мозку під час фіналу Ліги чемпіонів з "Реалом". Майже весь другий тайм він провів зі струсом мозку, інформує Sportbuzzer.

Діагноз підтвердили 26 з 30 тестів на струс, які німець пройшов після закінчення зустрічі.

На початку другого тайму капітан "Реала" Серхіо Рамос влетів ліктем у голову голкіперу.

Кілька хвилин потому Лоріс припустився жахливої ​​помилки, яка коштувала йому пропущеного голу – коли він викинув м’яч просто на ногу Каріму Бензема. У кінцівці гри голкіпер знову помилився – після дальнього удару Гарета Бейла.

Нагадаємо, що Каріус отримував навіть погрози смерті після своєї гри у фіналі Ліги чемпіонів, а згодом його кинула дівчина.

Вирішальний матч єврокубка відбувся 26 травня у Києві, "Ліверпуль" програв "Реалу" з рахунком 1:3.