Ролики і карате рвуться на Олімпіаду

Регбі, роликові ковзани та карате є найвірогіднішими кандидатами на включення до програми Олімпійських ігор 2016 року.

 У програмі літніх Олімпійських ігор 2016 року можуть з'явитися дві нові дисципліни. З семи видів спорту, а саме з гольфу, роликових ковзанів, бейсболу, софтболу, регбі, сквошу і карате, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вибере лише два. Рішення буде оголошено у жовтні на сесії МОК у Копенгагені, де також буде визначене місто проведення майбутніх Ігор.

Фаворитом можна назвати регбі, оскільки популярність цього виду спорту у багатьох країнах і частинах світу, наприклад, у Франції, Британії, ЮАР, Австралії і Океанії, не поступається футболу.

Також масовим видом спорту є карате і роликові ковзани. А ось сквош, в основному, практикується у дорогих спорт-клубах і, як і гольф, є переважно захопленням еліти.

Також невеликими вважаються шанси повернутися до олімпійської сім'ї у бейсболу та софтболу. Нагадаємо, що у 2005-му році ці види були виключені із списку олімпійських видів спорту, як через недостатню популярність в більшості країн-членів МОК, так і через розбіжності між МОК і Лігою бейсболу США, яка відмовилася переносити свої змагання на час проведення Олімпійських ігор. В результаті на Олімпіськіх іграх у Пекіні бейсбол був представлений востаннє.

Відзначимо, що на право прийняти Олімпіаду-2016 претендують американський Чикаго, японський Токіо, іспанський Мадрид і бразильський Ріо-де-Жанейро.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: