Абрамович має намір продати "Челсі"

Світова фінансова криза може змусити Романа Абрамовича продати футбольний клуб "Челсі".

У статті під назвою "Що продасть Роман Абрамович – свою яхту або "Челсі" в німецькому журналі Bild мовиться про те, що один з найбагатших людей у світі лише за кілька тижнів пережив справжній фінансовий крах. Стверджується, що статок Абрамовича, який ще недавно складав 16,7 млрд. євро, зменшився до 2,3 мільярдів. Тепер росіянину доведеться вирішувати, від чого відмовитися.

Його яхта завдовжки 115 метрів, яка має посадочні місця для двох вертольотів, коштує близько 200 млн. євро і може незабаром бути проданою. Проте це не виключає, що вслід за яхтою з молотка не піде і лондонський футбольний клуб.

"З листопада з'явилися чутки про те, що Абрамович хоче продати клуб. Просто чекає покупця на таку дорогу іграшку. Часи, коли "Челсі" під час трансферного вікна міг витратити сто мільйонів євро, назавжди пішли, – затверджує швейцарський футбольно-фінансовий експерт Ілля Кенциг.

Такі факти, що "Челсі" звільнив 15 скаутів, з щорічною зарплатнею у 156 тисяч євро, а також те, що "зірки" лондонського клубу тепер оплачують самі своє харчування в клубному ресторані, говорить про достатньо серйозні фінансові проблеми Абрамовича, повідомляє "Террикон".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: