Роналду вийшов на третє місце серед бомбардирів національних команд

Португалець продовжує встановлювати рекорди у складі своєї збірної.

Світова зірка мадридського "Реала" та збірної Португалії Кріштіану Роналду в черговий раз встановив досягнення з результативності.

Нападник забив переможний гол у грі 9-го туру відбіркового раунду до чемпіонату світу проти збірної Андорри. Роналду вийшов на заміну на початку 2-го тайму та вже через 17 хвилин відзначився у сітці воріт суперника.

Цей м'яч став для Кріштіану 79 голом за збірну Португалії, який, таким чином, дозволив вийти на 3 місце серед усіх бомбардирів національних команд.

Таким чином, португальцю залишилося забити ще 5 голів, аби випередити угорця Ференца Пушкаша та стати найкращим голеодором Європи. Сама гра між Андоррою та Португалією завершилася із рахунком 2:0 на користь "європейських бразильців".