Російська "Лада" "стартує" у перегонах Формули-1

У 2010 році лого російського автовиробника "Лада" буде красуватися на корпусі болідів Формули-1 команди Renault.

Російська автомарка "Лада" починає просувати свій бренд незвичайним для цього виробника чином. Боліди Формули-1 команди Renault нададуть "Ладі" дорогий ефірний час під час трансляцій перегонів, які стартують на наступному тижні.

Лого "Лади" не випадково з'явилося саме на болідах Renault. Новий пілот Remnault, і перший в історії гонок росіянин Віталій Петров, приніс з собою в команду і нового спонсора.

Молодий російський пілот, як це прийнято, повинен був залучити за собою в команду фінансування не менше 15 мільйонів євро, що "показало" б серйозні наміри й "допомогло" переконати господарів і керівництво команди в тому, що угода вигідна.

Спочатку здавалося, що знайти такі гроші Петрову не вдасться. У якийсь момент батько талановитого пілота навіть спробував позичити необхідну суму, проте вирішення проблеми прийшло з несподіваного боку.

Гроші виділив уряд Росії, глава якого Володимир Путін навіть не виключив, що россійская сторона збільшить свою частку в команді Renault, за якою виступатиме Петров.

Тут треба зазначити, що концерн Renault, якому власне і належить однойменна команда у Формулі-1, володіє 25% акцій російського АвтоВАЗу, який є власником бренду "Лада".

Читайте також:

Renault продовжить виступи у Формулі-1

У Формулі-1 змінено систему нарахування очок

У 2009 році Формула-1 втратила 200 млн доларів

"АвтоВАЗ" припиняє випуск легендарних "п'ятірок" і "сімок"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: