Російські хокеїсти влаштували побоїще на льоду (відео)

Команди билися спочатку п'ятірка на п'ятірку, а потім - команда на команду. Бійка тривала більше сорока хвилин.

Матч Континентальної хокейної ліги (КХЛ) у Чехові між місцевим "Вітязем" і омським "Авангардом" був припинений через масову бійку. Команди билися спочатку п'ятірка на п'ятірку, а потім - команда на команду. Бійка тривала більше сорока хвилин, гра ж - лише 3 хвилини 39 секунд.

Бійку спровокував Дарсі Верот, який кинув шайбою в фінського захисника "Авангарду" Кукконена. У результаті в перші бійці взяли участь по п'ять гравців з кожної сторони. Відразу четверо - власне Верот, його напарник Сагден з боку "Вітязя" і Світов і Шишканов з боку "Авангарду" - отримали дисциплінарний штраф і були вилучені до кінця матчу. Цікаво, що всі чотири гравці колись грали в НХЛ і АХЛ, в американських лігах, і не раз зустрічалися між собою на заокеанському льоду.

Гра була відновлена, але вже через 7 секунд на льоду знову виникла бійка, у якій взяли участь вже практичні повні склади граючих команд. І в підсумку гравці "Вітязя" та "Авангарду" отримали 691 хвилину штрафу, що становить практично 11 повних матчів. У підсумку тренери повели команди в роздягальні, і гра була припинена. Причому вболівальники проводжали "Витязь" оплесками.

Залишилося по одному запасному голкіперу у складі обох команд, і в підсумку через неможливість проведення матчу гру довелося припинити.

А вже у неділю в офісі КХЛ завершилося засідання офіційної комісії ліги, яка розглядала події матчу. Після семи годин (!!!) розгляду справи комісія винесла вердикт: за масову бійню і "Витязю" і "Авангарду" присудили технічну поразку з рахунком 0:5. Крім того, комісія особливо відзначила, що в разі повторення подібного інциденту "Витязь" буде виключений з КХЛ. Саме чеховські хокеїсти були визнані ініціаторами бійні. Підмосковний клуб оштрафований на чотири мільйони рублів, омський - на один мільйон. Що стосується матч-штрафів, то шість гравців "Витязя" отримали матч-штраф і пропустять наступну гру. У складі "Авангарду" таке покарання отримав лише один хокеїст.

Читайте також:

"Льотчики" влаштували розгром у Нью-Йорку

Овечкін увійшов у першу п'ятірку десятиліття НХЛ

Російського хокеїста дискваліфікували за відмову від зменшення зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: