Російські хокеїсти зіграли у футбол на льоду

Хокеїсти ХК "Лада" та віддані уболівальники клубу зіграли у футбол на льоду.

Хокеїсти Лади зіграли у футбол на льоду
hclada.ru
Хокеїсти "Лади" зіграли з уболівальниками в футбол на льоду
У Тольятті відбулась зустріч хокеїстів "Лади" та відданих уболівальників клубу, під час якої учасники зборів зіграли у футбол на льоду.

Зазначимо, що заключний збір у сезоні тольятинських хокеїстів зі своїми фанатами проходив по-різному: збирались у спортбарах, грали в боулінг та інші рухливі ігри, а цього разу вирішили зіграти в хокей і у футбол на льоду.

Спочатку помінялися воротарями, команду вболівальників посилили тренерами "Лади" різних років, а самих "автозаводців" розбавили гравцями з команди вболівальників. Фанати повели в рахунку, потім хокеїсти почали "глумитися", забиваючи по шайбі у хвилину, але, мабуть, вчасно одумалися, і в результаті перемогла дружба - 8:8. У серії булітів успіх святкували вболівальники. А у футболі на льоду (під час перерви між періодами) виграли хокеїсти.

Що стосується власне хокейного клубу "Лада", то він може зникнути з хокейної карти Росії. Кілька днів тому 15 провідних гравців" Лади" стали вільними агентами. За словами керівництва, незабаром клуб покинуть всі гравці, окрім наймолодших. Ситуація з фінансуванням ХК "Лада", а значить, і з його існуванням, залишається неясною.

Читайте також:

Хокеїсти напилися і побили свого тренера

КХЛ прийняла заявку від українського клубу

Російський фанат клюшкою розбив голову хокеїста під час матчу (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: