Російських біатлоністів спіймали на допінгу

Трьох членів російської збірної з біатлону викрили у застосуванні допінгу, і тепер їм загрожує тривала дискваліфікація.

Про те, що проби на допінг трьох російських біатлоністів виявилися позитивними, в понеділок Міжнародний союз біатлоністів (IBU) проінформував Союз біатлоністів Росії (СБР). 

Проби "A" були взяті 5 грудня 2008 року на етапі Кубка світу в шведському Остерсунді. Прізвища спортсменів не називаються, проте відомо, що йдеться про двох членів жіночої команди і одного чоловічої. 

За даними агентства "Весь спорт", тест на допінг не пройшли лідери команди, вже заявлені для участі у чемпіонаті світу, який пройде в корейському Пхенчхані з 14 по 22 лютого. Крім того, якщо контрольні проби "B" підтвердять факт вживання допінгу, результати минулих шести етапів Кубка світу будуть переглянуті. 

У крові спортсменів був виявлений заборонений препарат еритропоетин (ЕПО), за вживання якого у 2002 році були дискваліфіковані лижниці Лариса Лазутіна і Ольга Данилова. 

У складі жіночої збірної на чемпіонат світу повинні були відправитися Альбіна Ахатова, Ганна Булигина, Ольга Зайцева, Ольга Медведцева, Яна Романова, Світлана Слєпцова і Єкатерина Юрьєва. 

До чоловічої команди увійшли Микола Круглов, Андрій Маковєєв, Максим Максимов, Євген Устюгов, Іван Черезов, Максим Чудов Дмитро Ярошенко. 

Читайте також:
Україні потрібна міжнародна антидопінгова лабораторія
Італійця П'єполі дискваліфікували за допінг
Українець Седнєв - герой гонки переслідування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: