Російський етап в житті київського "Сокола"

В понеділок на нараді керівників клубів вищої ліги Росії було офіційно підтверджено про участь в ній київського клубу.

25 червня в Москві відбулася нарада керівників клубів вищої ліги Росії, в ході якого президент ФХР Владислав Третяк підтвердив, що український хокейний клуб "Сокіл" візьме участь в тепер уже відкритій всеросійській першості з хокею серед команд вищої ліги. 

Керівництво ліги прийшло до висновку, що інфраструктура "Сокола" відповідає всім вимогам по проведенню турніру. Український клуб за бажанням має право включити в заявку на сезон п'ять гравців з російським паспортом, але одночасно на майданчику у складі "Сокола" можуть знаходитися лише чотверо росіян. 

Регламент, точна кількість команд і дата старту турніру будуть затверджені на Виконкомі, який запланований на 27 червня. Поки ж "Сокіл" ще не підписав контракти ні з одним гравцем. Офіційне оформлення відносин між гравцями і клубом намічене в період з 2 по 4 липня.
 
Домашні матчі "Сокіл" проводитиме на льодовому майданчику торгівельно-розважального центру "Термінал", який знаходиться в Броварах. 

Київський "Сокіл" - бронзовий призер СРСР в 1985 році, після розвалу Радянського Союзу переживає важкі часи. Останній рік Сокіл виступав в чемпіонаті Білорусі, де зайняв передостаннє місце. 

Зараз уряд України розробив програму виходу українського хокею з кризи - будівництво нових чотирьох катків в Донецьку, Херсоні, Івано-Франківську і Дніпропетровську, реконструкцію льодового стадіону в Києві – "Авангард". 

Згідно офіційному щорічнику Міжнародної федерації хокею, випущеному навесні-2006, в Україні сьогодні існують сім критих і чотири відкриті майданчики, що відповідають вимогам гри в хокей. 

Для порівняння: у Росії близько 150 арен, а в Канаді - понад 3000 палаців і 11 000 відкритих майданчиків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: