Російський хокеїст відмовився від НХЛ через дружину

Дружина російського хокеїста Олексія Семенова не погодилася їхати у США і він відмовився від контракту з клубом НХЛ.

28-річний російський захисник Олексій Семенов втратив шанс продовжити кар'єру у Національній хокейній лізі через сімейні обставини. Дружина хокеїста вирішила залишитися у Росії. Семенов підтримав її вибір і відмовився від підписання контракту з одним з найбагатших клубів НХЛ "Нью-Йорк Рейнджерс".

Зазначимо, що керівництво "Рейнджерс" запропонувало росіянину контракт на 600 тисяч доларів, однак дружина захисника вважала за краще залишитися в Росії, і укладання угоди не відбулося.

Генеральний менеджер "Рейнджерс" Глен Сатер так прокоментував рішення хокеїста: "Було досягнуто згоди і самого Семенова, і його агента Алана Уолша. Але після розмови з дружиною Олексія все помінялося. Ніколи не зустрічав нічого подібного за всю кар'єру! Можливо, Олексій буде грати в КХЛ (Континентальна хокейна ліга)".

Головний тренер ньюйоркців Джон Торторелла також висловив розчарування рішенням Семенова, тому що тепер клуб буде змушений підшукувати йому заміну з кандидатів, виставлених на драфт відмов або з АХЛ (американська хокейна ліга).

Читайте також:

Дубль Овечкіна не врятував "Вашингтон". Понікаровський знову програв

Овечкін визнаний найкращим гравцем першого тижня НХЛ

Алекс Овечкін отримав першу зірку в НХЛ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: