Російським футболістам заборонять матюкатися

Всім людям зі світу російського футболу рекомендується відкидати всякий прояв грубості, хамства, словесного хуліганства.

Сергій Фурсенко - президент РСФ
rusfootball.info
Сергій Фурсенко підписав Кодекс честі
На сайті Російського футбольного союзу оприлюднено документ під назвою "Кодекс честі", який покликаний покращити атмосферу у російському футболі. Кодекс честі призначений практично всім людям, залученим до футбольного процесу - від гравця, тренера і власника клубу до вболівальника, журналіста і президента РФС.

Всім людям зі світу футболу рекомендується "відкидати всякий прояв грубості, хамства, словесного хуліганства на футбольному полі і за його межами, а також суворо стежити за дотриманням норм мови".

Крім того, у документі міститься заклик до заперечення "безчесних способів змагань: договірних матчів, підкупу суддів, застосування методів залякування до судді і суперника".

"Російський футбол вступає в нову фазу. Домогтися переможних результатів можна почавши з самого головного - кодексу честі Російського Футбольного Союзу. Якщо ми хочемо бути кращими, всі учасники нашого футбольного простору повинні прийняти кодекс і втілити його в життя. Росія - чемпіон", - йдеться в документі, підписаному президентом РФС Сергієм Фурсенком.

Тепер Кодекс буде запропоновано схвалити іншим футбольним організаціям в Росії.

Читайте також:

"Локомотив" придбає Мілевського за допомогою Алієва

Тренер ЦСКА подарував Моурінью пляшку горілки

Олександр Алієв офіційно є громадянином Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: