Російського хокеїста дискваліфікували за відмову від зменшення зарплати

Олексій Сімаков відмовився визнавати антикризові заходи, згідно з якими сума його контракту була знижена.

Дисциплінарний комітет Континентальної хокейної ліги (КХЛ) прийняв рішення про дворічну дискваліфікацію нападаючого ХК "Автомобіліст" Олексія Симакова за "очевидне і грубе" невиконання регламенту, колективної угоди та інших вимог КХЛ як організатора змагань.

Порушення ці пов'язані з невизнанням гравцем антикризових заходів, зокрема результатів редрафта, згідно з якими сума його контракту була знижена.

"Симаков став єдиним у всій лізі винятком з прийнятих правил – він вирішив не дотримуватись встановлених колективною угодою профспілки гравців, роботодавців і лігою положення, але при цьому хотів би продовжувати виступати в чемпіонаті КХЛ", - заявив Володимир Сараєв, керівник Дисциплінарного комітету КХЛ.

"Серйозність міри відповідальності, винесеної Дисциплінарним комітетом, демонструє твердий намір Ліги і далі зміцнювати спортивно-дисциплінарну відповідальність всіх суб'єктів, що беруть участь в чемпіонаті КХЛ, - відзначається в прес-релізі КХЛ. - І керівники клубів, і гравці повинні бути рівні перед регламентними нормами - це необхідна умова для проведення великого міжнародного спортивного змагання, яким є чемпіонат КХЛ".

В той же час, агенти 30-річного форварда вважають, що рішення про його дискваліфікацію прийнято під тиском ЦСКА, оскільки у період редрафту Симаков грав за армійців.

"КХЛ хоче, щоб Симаков забрав свій судовий позов проти ЦСКА, – заявив агент хокеїста Валерій Холін. – Перед початком сезону Олексій змушений був залишити армійців, і клуб до сих пір не виконав перед ним контрактні зобов'язання. Симаков звернувся до цивільного суду міста Москви. Очевидно, що рішення про дискваліфікацію лобіював ЦСКА".

Читайте також:

Швейцарський голкіпер отримав жахливу травму у матчі КХЛ (відео)

Повернення Фетисова виявилося невдалим для ЦСКА

Український бізнесмен відмовився спонсорувати Лігу чемпіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: