Росія підписала контракт із МОК

Відразу після оголошення Сочі столицею "білої" Олімпіади 2014 року Росія підписала контракт із МОК на проведення цих Ігор.

Радість
Радість членів російської делегації
Підписи під документом, що затвердив факт проведення зимової Олімпіади в російському місті-курорті у присутності кількох сотень журналістів і членів російської делегації поставили мер Сочі Віктор Колобяжний, губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов, голова Олімпійського комітету Росії Леонід Тягачов, голова МОК Жак Рогге та фінансовий директор МОК Річард Карріон. Присутні зустріли підписання контракту гучними оплесками. 

"Президент РФ Володимир Путін зателефонував голові МОК Жакові Рогге і подякував усім членам організації за неупереджене рішення на користь Сочі", - повідомив прес-секретар російського лідера Олексій Громов. За його словами, президент також висловив надію на продовження тісних контактів з МОК. 

Путін також підтвердив, що всі проекти в рамках підготовки до Олімпіади в Сочі будуть реалізовані на найвищому рівні, вчасно і за тісного співробітництва з МОК. 

Рогге-Путін
Президент НОК Жак Рогге та президент Росії Володимир Путін
Жак Рогге задоволений обранням Сочі столицею зимової Олімпіади-2014. "Ми дуже задоволені своїм вибором. У нас є цілковита підтримка уряду Російської Федерації, і ми залишимо гарну спадщину місту, регіонові та Росії", - сказав він на прес-конференції у Гватемалі після підписання контракту з Росією на проведення Олімпіади. 

Рогге поздоровив Сочі і подякував корейському Пхенчхану та австрійському Зальцбургу за участь у боротьбі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: