Росія підтримає Україну у боротьбі за проведення Олімпіади-2022

Олімпійський комітет Росії підтримуватиме Україну в бажанні отримати зимові Олімпійські ігри 2022 року.

Олімпійський комітет Росії буде всіляко підтримувати Україну в бажанні отримати Олімпійські ігри 2022 року.

Про це заявив президент Олімпійського комітету РФ Олександр Жуков під час підписання меморандуму про співпрацю з Національним олімпійським комітетом України

Президент НОК Сергій Бубка, у свою чергу, відзначив, що досвід, який є у Росії з організацією Олімпіади у Сочі, дуже важливий для України.

"Обмін досвідом та співпраця завжди сприяють розвитку спорту та підняттю авторитету олімпійського руху в наших країнах. Дуже важливий для нас і той досвід, який є у Росії з Сочі-2014, оскільки Україні націлена на боротьбу за зимову Олімпіаду 2022 року. Крім того, ми працюємо над зміцненням нашого антидопінгового центру, а Росія займає в цій сфері лідируючі позиції", - підкреслив Бубка.

Меморандум передбачає спільну діяльність з організації двосторонніх змагань, сприяння співпраці в галузі підготовки спортсменів, тренерів та інших фахівців у галузі спорту.

Сторони планують розвивати взаємовигідне співробітництво в галузі наукового і технічного сприяння спортивному руху, включаючи обмін інформацією зі всіх олімпійських дисциплін.

Читайте також:

Україна подала заявку на проведення Олімпійських ігор-2022

Колесніков: Олімпіада -2022 працевлаштує 600 тисяч львів'ян

Янукович: після Євро-2012 візьмемося за Олімпіаду-2022

Колесніков обіцяє найкращі Олімпійські ігри в історії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: