Росія провалює медальний план Олімпіади

Російські олімпійці повинні були привезти з Ванкувера як мінімум 27 медалей. З них 7 - 11 повинні були бути золотими.

Три дні змагань в рамках Олімпійських ігор у Ванкувері не принесли російській збірної бажаного результату. З розіграних 16 комплектів нагород нашим сусідам вдалося завоювати лише одну бронзу в ковзанярському спорті. Медаль Росії приніс Іван Скобрєв.

За підсумками трьох днів турніру російська олімпійська збірна в загальному заліку ділить 18-20 місця з Австрією та Хорватією, поступаючись навіть такій "великій" зимовій державі, як Австралія. Таких провальних результатів передбачити не міг ніхто, адже з розрахунку президента Олімпійського комітета Росії Леоніда Тягачова, олімпійці повинні були привезти з Ванкувера як мінімум 27 медалей. З них 7 - 11 повинні були бути золотими.

За планом керівництва 12 російських федерацій зимових видів спорту 2 - 3 золота, 2 срібла та 2 бронзи повинні були принести лижники.

Біатлоністам було доручено принести також 2 - 3 золоті медалі, 2 срібних і 1 бронзову. Шанси ковзанярів оцінили як 1 - 2, 1, 1 відповідно.

Такі ж можливості, на думку експертів, були у російських фігуристів. Шорт-треку доручили завоювати 2 бронзи, така ж програма у федерації стрибків на лижах та лижного двоборства. Перед хокеїстами поставили за мету привезти будь-яку медаль. Бобслеїстам, скелетоністам і санночникам було доручено привезти по сріблу, гірськолижникам, снубордистам, керлінгістам і фрістайлерам - по бронзі.

Однак Олімпійські ігри, як завжди, непередбачувані за своїми результатами. І навіть всесвітньо відомий біатлоніст Уле-Ейнар Бьорндален прийшов у спринтерській гонці лише 27-м. Можливо, справа в загадкових погодних умовах далекої північної країни, а може, в багатогодинному перельоті, але ж умови рівні для всіх.

Додамо, що Україні за щастя буде хоча б одна олімпійська медаль.

Читайте також:

Рейтинг найбагатших олімпійців очолив "Літаючий помідор"

Швейцарія очолила медальний залік Олімпіади у Ванкувері

Українські фігуристи посіли лише восьме місце на Олімпіаді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: