Росія зацікавлена в Євро-2012

У вівторок відбулася прес-конференція, присвячена даті 5 років до матчу-відкриття Євро-2012 в Україні та Польщі.

Євро-2012
(Зображення - uk.wikipedia.org)
Голова українського оргкомітету Євро-2012 Іван Федоренко на прес-конференції в Києві заявив, що Росія виявляє високу зацікавленість в інвестуванні коштів на різні проекти щодо проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році в Україні та Польщі. 

Федоренко
Іван Федоренко (Фото - fanat.com.ua)
За його словами, конкретна зацікавленість була виявлена з боку інвестиційного комітету країн СНД, який очолює Володимир Рушайло. «У нас вже відбулася попередня зустріч із цього приводу з представником комітету. Після того, як на засіданні 18-19 червня УЄФА передасть Україні і Польщі права на проведення Євро-2012, з російською стороною вже можна буде говорити про цілком конкретні речі», – заявив Іван Федоренко. 

5 червня 2012 року повинен відбутися матч-відкриття чемпіонату Європи по футболу 2012 року. Саме цій даті і була присвячена прес-конференція, що відбулася в Києві в приміщенні посольства Польщі в Україні за участю президента Федерації футболу України Григорія Суркіса, міністра у справах сім'ї, молоді й спорту України Віктора Коржа, посла Польщі в Україні Яцека Ключковського, віце-президента Польського футбольного Союзу Адама Олковича, міністра економіки України Анатолія Кінаха, голови українського оргкомітету Євро-2012 Івана Федоренко. 

За словами Григорія Суркіса, "у нас є рівно 5 років на удосконалення нашої інфраструктури, на зміну до невпізнання наших держав". У свою чергу Адам Олкович додав, що "зіграний тільки перший тайм, зараз починається другий, і головним нашим суперником буде час". 

Анатолій Кінах запевнив присутніх, що уряд України створить максимально позитивні умови для інвесторів (як іноземних, так і вітчизняних), готових інвестувати в Євро-2012. 

Торкаючись конкретних заходів, Григорій Суркіс заявив, що 14 червня передбачається проведення колегії українських міст, що приймають Євро-2012. У колегії візьме участь Прем'єр-міністр України Віктор Янукович.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: