Росіяни не виконали умов Хіддінка

У головного тренера збірної Росії виникло непорозуміння з керівництвом РФС по деяким пунктам нового контракту.

Головний тренер збірної Росії Гус Хіддінк не подовжив контракт з РФС, незважаючи на власну усну заяву про те, що він готовий продовжувати роботу з командою і боротися за місце у фінальній частині ЧМ-2010. 

За інформацією видання "Советский спорт", Хіддінк висунув додаткові умови, які повинні бути виконані перед підписанням угоди. 

Зокрема, йдеться про будівництво тренувального центру для збірної, нового офісу для РФС і решти пунктів договору, що мають відношення до розвитку інфраструктури російського футболу. 

Агент тренера Кіс ван Ньювенхейзен відмовився уточнювати, по яким саме пунктам контракту виникли спірні питання, але підкреслив, що він відправив вже декілька листів керівництву РФС з проханням про переговори, але ці послання залишилися без відповіді. Ван Ньювенхейзен стверджує, що Гус Хіддінк здивований ситуацією, що склалася. 

Нинішній контракт голландського фахівця з РФС діятиме до закінчення чемпіонату Європи в Австрії і Швейцарії, який пройде влітку 2008 року. Новий контракт повинен бути підписаний до закінчення ЧМ-2010, який пройде в ЮАР. 

Нагадаємо, що саме Хіддінк вивів збірну Росії у фінальну частину Євро-2008.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: