Росіяни влаштували київському "Динамо" ганебний прийом

23 листопада київське "Динамо" прилетіло до столиці Татарстану. І відразу ж почався скандал.

24 листопада, в Казані, в рамках п'ятого туру Ліги чемпіонів відбудеться матч "Рубін" - "Динамо". Сьогодні українці прилетіли до столиці Татарстану. І відразу ж почався скандал.

Чартерний рейс київського "Динамо" приземлився в аеропорту Казані в 12.30, але в будівлі аеровокзалу гравці і тренери стали з'являтися через 40 хвилин. Представники київського клубу залишилися вкрай незадоволені затримкою.

Головний тренер киян Валерій Газзаєв і його помічники Володимир Шевчук та Микола Латиш першими пройшли зону митного контролю – у них російські паспорти. А от українські члени команди почали з'являтися в залі прильоту набагато пізніше.

"Довго проходили контроль, заповнювали міграційні картки, – говорить півзахисник киян і збірної України Олег Гусєв. – "Рубін" в Києві гостинніше зустрічали. Кажуть, їм зробили зелений коридор, і вони швидко пройшли в автобус. Але, я думаю, це не найголовніше. Думаємо зараз тільки про перемогу".

"Елементарно ні на чому вивезти ящики з формою. Немає жодного візка! – обурюється багаторічний адміністратор "Динамо" Олександр Чубаров. – І нас ніхто не зустрічає від "Рубіна"! Прислали тільки водія, а представника команди немає. Кожному доводиться заповнювати міграційну картку. "Рубін" цього в Києві не робив. Ми зібрали паспорти, віддали прикордонникам, а потім привезли в готель команди».

""Рубін" за п'ять хвилин пройшов контроль в Києві, а нас стільки тримали! Сором, що нас так зустрічає чемпіон Росії!" – обурюється ще один адміністратор киян Віктор Кашпур, активно жестикулюючи перед об'єктивом відеокамер.

Гравці та тренери з інтересом спостерігали за цією сценою через вікна автобуса і зустріли його оплесками.

Треба відзначити, що кияни виходили не через другий, новий, термінал казанського аеропорту, яким користувалися "Інтер" і "Барселона", а через більш скромний за своїм виглядом перший.

Читайте також:

"Рубін" - "Динамо". Анонс матчу

Суркіс: Газзаєв залишається у "Динамо"

Футболісти "Рубіна" бурхливо святкували перед грою з "Динамо"

"Динамо" полетіло в Казань з трьома захисниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: