Росіяни звільнили свого тренера

Допінговий скандал з російськими метальницями молота призвів до звільнення головного тренера збірної Росії Валерія Куліченка.

Всеросійська федерація легкої атлетики (ВФЛА) усунула головного тренера збірної країни Валерія Куліченка від посади. Причиною відставки стали звинувачення Миколи Белобородова - наставника метальниць молота Тетяни Лисенко і Катерини Хороших, які звинувачуються у вживанні допінгу. 

В організмі рекордсменки світу Лисенко і рекордсменки Європи серед молоді Хороших була знайдена речовина, яка не входить до списку заборонених препаратів Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA), але може стати причиною дискваліфікації спортсменок. 

У понеділок 6 серпня Белобородов заявив, що легкоатлетки одержували допінг разом із спортивним харчуванням, яке їм давав Куліченко. 

На засіданні бюро президії ВФЛА, яке відбулося 8 серпня, було ухвалено рішення усунути Куліченка від керівництва національною командою до з'ясування всіх обставин справи. 

Тетяна Лисенко
Тетяна Лисенко
Таким чином, збірна Росії поїде на літній чемпіонат світу в Осаку (25 серпня - 2 вересня) з новим наставником. Його ім'я буде назване протягом найближчих двох-трьох днів. 

Сам Куліченко, який знаходиться в лікарні з мікроінсультом, спростував звинувачення на свою адресу, але від докладних коментарів відмовився. 

7 серпня російська антидопінгова лабораторія прислала у ВФЛА висновок, що знайдений у спортсменок препарат не може вважатися допінгом. Тим не менше, рішення тому, чи будуть дискваліфіковані російські легкоатлетки, знаходиться в компетенції WADA. 

Участь Лисенко і Хороших в літньому чемпіонаті світу в Японії виключена.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: