Російські хакери зламали базу Всесвітнього антидопінгового агентства з конфіденційними даними

Група Fancy Bear вже стала відомою через причетність до атак на поштові сервери Демократичної партії США.

Російське хакерське угруповання Fancy Bear організувало кібернапад на одну з головних баз даних Всесвітнього антидопінгового агентства.

База містить приватні медичні дані про спортсменів усього світу, частина з них вже була викладена в Мережі.

Генеральний директор агентства Олів'є Ніґґлі зазначив, що ВАДА глибоко шкодує через те, що сталося, і усвідомлює загрозу для спортсменів через оприлюднення конфіденційної інформації.

Як відомо, ця російська хакерська група причетна до інших кібернападів, зокрема, на поштові сервери Демократичної партії США. Сьогодні стало відомо, що хакер Guccifer 2.0, який взяв на себе відповідальність за крадіжку даних Національного комітету Демократичної партії США і комітету Демпартії з виборів у Конгрес, виклав нову порцію конфіденційної інформації про демократів.

ВідеоРосійські хакери зламали базу даних Всесвітнього антидопінгового агентства

Нагадаємо, 18 липня Всесвітня антидопінгова організація (ВАДА) опублікувала доповідь, в якій говориться про те, що влада Росії систематично покривала вживання допінгу своїми спортсменами під час Олімпіади в Сочі 2014 року.

В підміні банок з сечею, де були сліди допінгу, на "чисті" екземпляри брали участь співробітники ФСБ.

Проте, незважаючи на скандал, МОК не став усувати всю збірну Росії від Олімпійських ігор.

Водночас Міжнародний паралімпійський комітет дискваліфікував всіх російських спортсменів. 23 серпня Спортивний арбітражний суд відхилив апеляцію російської сторони.

Залиште свій коментар

Наступна публікація