Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські спортсмени будуть судитися в Лозанні через відсторонення від Олімпіади-2018

Вони попросили суд розглянути їхні заяви до початку Ігор.

22 російських спортсмена, які усунені від змагань за порушення антидопінгових правил, подали позови в Спортивний арбітражний суд (CAS).

5 грудня дисциплінарна комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) відсторонила збірну Росії від участі в Олімпіаді в Пхенчхані (9-25 лютого).

Апеляції подали бобслеїсти Олександр Зубков, Дмитро Труненков, Олексій Негадайло, Олександр Касьянов, Олексій Пушкарьов, Ильвир Хузін і Ольга Стульньова; скелетоністи Олександр Третьяков, Сергій Чудінов, Олена Нікітіна, Ольга Потилицина, Марія Орлова. Крім того, апеляції подали біатлоністки Ольга Вілухіна і Яна Романова, лижники Олександр Легков, Євген Бєлов, Максим Вилегжанін, Олексій Пєтухов, Юлія Іванова і Євгенія Шаповалова, а також ковзанярі Ольга Фаткуліна і Олександр Румянцев.

Всі спортсмени, які звернулися до Лозанни, попросили суд розглянути їхні заяви до початку Ігор-2018.

За позовом кожного спортсмена буде відкрита окрема апеляційна процедура.

Нагадаємо, рішення МОК ухвалювалося на основі висновків, зроблених двома комісіями: Дениса Освальда і Самуеля Шмідта. Перша займалася повторною перевіркою допінг-проб учасників Олімпійських ігор в Сочі, друга розслідувала причетність російських чиновників до допінгових махінацій.

Нагадаємо, за вживання допінгу МОК відібрав у Росії 11 медалей. Росія втратила перше місце Олімпіади в Сочі за кількістю медалей.

У 2016 році розгорівся допінговий скандал після доповідей Макларена, який очолював розслідування WADA.

У них йшлося про те, що російські спортсмени були залучені в маніпуляції з допінг-пробами на Олімпіаді 2014 року в Сочі. Крім того, Мутка звинуватили в допінгових махінаціях, а до заміни допінг-проб на "чисті" були причетні вищі урядовці Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції