Російський власник ПАОКа зі зброєю перервав футбольний матч у Греції

Бізнесмен вибіг на поле і погрожував арбітру.

Російський бізнесмен, власник футбольного клубу ПАОК Іван Саввіді перервав зі зброєю в руках футбольний матч чемпіонату Греції між клубами ПАОК і АЕК в Салоніках.

Так, під час матчу суддя через офсайд скасував гол господарів у компенсований час. Після такого рішення Саввіді вибіг на поле з пістолетом у кобурі.

Бізнесмен намагався дістати зброю і погрожував арбітру. Від судді його відвели охоронці.

За інформацією іспанського видання Marca, тренер АЕКа Маноло Хіменес повідомив, що Саввіді показав арбітру зброю і сказав: "Ваша кар’єра судді закінчилася".

Матч достроково завершили за рішенням арбітра. Також ЗМІ повідомляють, що рефері після консультацій щодо суперечливого моменту все ж вирішив зарахувати гол. Таким чином, команда Саввіді здобула перемогу з рахунком 1:0.

Зазначимо, що український півзахисник ПАОКа Євген Шахов вийшов на поле на 78-й хвилині.